Menu
Your Cart

Džemperiai

New supreme unisex bliuzonas New supreme unisex bliuzonas
Naujiena
Prekės kodas: New Supreme
New Supreme - bliuzonas suaugusiems.Audinio sudėtis: 50 % medvilnė, 50 % poliesteris. Pakietinta apykaklė. Lastikinio pynimo su elastanu rankogaliai, apykaklė ir apačia.Stilius: prisiūtos rankovės.Gramatūra: 280 g/m² šiauštas trikotažas.Skalbti 30˚C laipsnių vandenyje, rankomis. Lyginti že..
17.00€
Slam unisex džemperis Slam unisex džemperis
Naujiena
Prekės kodas: Slam
Snake - bliuzonas su gobtuvu suaugusiems. Audinio sudėtis: 50 % medvilnė, 50 % poliesteris. Lastikinio pynimo su elastanu rankogaliai ir apačia. Pakietinta apykaklė. Stilius: sterblinė kišenė. Gobtuvas su angelėmis ir audinio spalvos raišteliu. Kirpta ir siūta.Gramatūra..
18.00€
Snake unisex džemperis Snake unisex džemperis
Naujiena
Prekės kodas: Snake
Snake - bliuzonas su gobtuvu suaugusiems. Audinio sudėtis: 50 % medvilnė, 50 % poliesteris. Šiaušto trikotažo vidus. Su elastanu pinta apačia ir rankogaliais.Stilius: įstatytos rankovės, kengūrinė kišenė. Gobtuvas su vienspalviais raišteliais. Prigludęs. Gramatūra: ..
19.00€
Spider unisex bliuzonas Spider unisex bliuzonas
Naujiena
Prekės kodas: Spider
Spider - bliuzonas suaugusiems.Audinio sudėtis: 50 % medvilnė, 50 % poliesteris. Pakietinta apykaklė. Lastikinio pynimo su elastanu rankogaliai, apykaklė ir apačia.Stilius: įstatytos rankovės.Gramatūra: 260 g/m² šiauštas trikotažas.Skalbti 30˚C laipsnių vandenyje, rankomis. Lyginti žemoje ..
15.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)