Menu
Your Cart

Pristatymo informacija

Prekių pristatymas 

Atsiėmimas biure (NEMOKAMAI) - užsakymą atsiimti galite atvykus į UAB “Marškinėlis“ biurą, esantį adresu: Panerių g. 26 Vilnius,  LT-03209 Vilnius  Kai tik prekės bus pagamintos Jus informuosime el. paštu arba pranešime telefonu. Darbo laikas 8:00-17:00 Penktadienį 8:00-16:00

Prekių pristatymas per Lietuvos paštą

Prekę Jums išsiūsime Lietuvos paštu REGISTRUOTA siunta. Užsakymas pasieks Jus per 3 - 5  darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu realiu laiku, www.post.lt , galėsite sekti savo užsakymą

Pristatymo kaina: 4€

 

Pristatymas į LP EXPRESS 24 terminalus:

Užsakymas pasieks Jus per 1- 2  darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo.

Paštomatų sąrašas visoje Lietuvoje

LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).

Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės. 

Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

Marskinelis.lt siunčiama siunta, kurios gavėjas neatsiėmė iš terminalo per nustatytą 72 valandų terminą, nemokamai saugoma LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo kurjerio darbo vietoje dienos.

Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama marskineliai.pro

SVARBU: Būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, nes nurodytu telefono numeriu gausite SMS žinutę, kada bus pristatyta Jūsų siunta.

Pristatymo kaina: 5 €

Plačiau apie atsiėmimą iš LP EXPRESS   žiūrėkite ČIA: 

 

Pristatymas per Venipak  kurjerius:

Užsakymas pasieks Jus per 1- 2  darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo.

Siunta pristatoma ant siuntos nurodytu gavėjo adresu kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo iš marskineliai.pro dienos. 

Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, Venipak kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, Venipak  kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu.

Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl Venipak kaltės, Venipak kurjeris gaunamosios pašto korespondencijos siuntų dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas.

Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl Venipak kaltės, nemokamai saugoma pašte / Venipak  kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte / kurjerio darbo vietoje dienos.

Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl Venipak  kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama Marskinelis.pro

Pristatymo kaina: 6€

SVARBU:  Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, jį ir įveskite, pavyzdžiui, darbovietės adresą.

 

Prekių pristatymas ES

Pristatymas Europos Sąjungos šalyse paštu. Jūsų užsakymas bus išsiųstas paštu. Užsakymas pasieks Jus po 5 - 8 darbo dienų, po Jūsų padaryto užsakymo apmokėjimo. Paštas išsiųs Jums pranešimą apie gautą siuntinį, kurį Jūs turėsite atsiimti savo vietiniame pašte.

Pristatymo kaina: 9 €